Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Nikki Reed - únor 09

10. 9. 2009
VF Daily: Četla jsi "Stmívání" předtím než jsi dostala text ?
Nikki: Četla jsem tři knížky, když jsme natáčeli hlavní scény v Portlandu. Tyto texty se točily hlavně okolo postavy Kristen Stewart (Bella) a Roba Pattinsona (Edward), a tak my ostatní, kteří jsme se chtěli více ponořit do děje filmu, četli knihy. Až do třetího dílu se postava Rosalie moc neprojevuje, a tak jsem si přečetla odkud pocházela a jak z ní prozatím udělat více než jen "pozadí".

VF Daily: Která kniha ze ságy je tvá oblíbená?
Nikki: Každá z nich je jiná. Tředí díl je více akční. Na plátně bude podle mě velmi zajímavé.

VF Daily: Jaká byla tvá první reakce, že budeš hrát upírku ?
Nikki: Stephenie Meyer vytvořila nový druh upírů ve svých knihách. Nemáme špičaté zuby, nekape nám z pusy krev, nespíme v rakvích.. Nikdy mě nenapadlo, že bych byla jako Tom Cruise v Interview s upírem, protože tohle je úplně jiné téma. Během tří týdnů, kdy jsme nacvičovali, jsme měli kurzy, jak se v naší roli chovat, něco jako pohybové kurzy. Nevím, kolik toho bylo užitečné ve filmu, ale pro naši mysl to bylo každopádně dobré.VF Daily: V knihách, Stephenie Meyer popisuje tvojí postavu Rosalie, jako neuvěřitelně krásnou bytost. Jaký tlak jsi cítila jako herec při představování takovéhle role ?
Nikki: Obrovský tlak! Když hraješ postavu z knihy, tak velmi napínavé, protože miliony lidí, kteří tuto ságu četli si představují postavy podle svého a jsou s nimi propojeni. Nezáleželo na tom jestli byl obrázek Rosalie na obálce knihy - každý stejně měl svůj názor na ní, protože každý se na postavy divá jinak. Samo o sobě je to odstrašující. Hlavní pointa Rosalie je v tom, že je nejkrásnějsí osoba na světě. Jsem si vědoma toho, že tohle je Rosalie a tohle jsem já, a ta krása je subjektivní. Nemyslím si, že by každý mohl obsadit tohle místo. Udělala jsem to nejlepší, co jsem mohla. Myslim, že jakmile film vyjde, tak každý si uvědomí, že my jsme ty postavy. Konec příběhu. Mám hnědé vlasy, opálenou kůži a nejsem šest stop vysoká. Ashley Green je ve skutečnosti vyšší než já a přitom hraje Alice, která měří čtyři stopy a deset palců. A tak jsem pořád musela nosit příšerné, ručně vyrobené podpadky, které byly jak chůdy.

VF Daily: Sblížila jsi se s někým během natáčení?
Nikki: S Kristen Stewart jsme se staly hodně blízké. Pracovala jsem velmi dlouhou dobu a dělala filmy pro mladé, což znamená, že jsem pracovala většinou s lidmi v mém věku. Je to velmi nepřirozené, když jsi vytrhnutá ze svého života a umístěna na místo, kdekoli to je a říct:"Je to tvá volba a tohle jsou lidé, které poznáš a budeš s nimi následujících 6 měsíců." Takže je velmi běžné, že se během té doby s někým staneš velmi blízký, ale pak se všichni vrátí zpět do svých starých životů. Je to velmi oblížné pro naše srdce. Myslím, že se staneš jako člověk bezcitný. Uvědomíš si, že je to chvilková záležitost - lidé přicházejí a odcházejí. Kristen a já jsme našemu přátelství nechaly volný průběh. Jelikož jsme se za ty měsíce staly hodně blízké, tak teď jsem jako část její rodiny.
VF Daily: Připravila ses na šílenství, které vypukne až film přijde do kin ?
Nikki: A jak se na to dá připravit ?! Nemyslím si, že bychom byli připraveni jednat s tím šílenstvím, které je okolo. A myslím tím, šilenství v dobrém slova smyslu. Šílenství puberťaček je normální a báječné, můžu říct jen tohle, protože jsem také byla taková. Tu posedlost nedokážu pořádně vysvětlit. Všechno je zvýšené na maximum. Je to praštěné! Šíří se to jako požár a to film ještě nevyšel. Milují postavy, které hrajeme. Když jdu po ulici, tak na mě i lidé volají: Rosalie!

VF Daily: Rodné město ?
Nikki: L. A., ale vyrústala jsem všude.

VF Daily: Sourozenci ?
Nikki: Jeden starší bratr a jeden mladší bratr

VF Daily: Jakou ženu považuješ za nejstylovější v Hollywoodu ?
Nikki: Merle Oberon a Audrey Hepburn

VF Daily: Oblíbený film ?
Nikki: Město bohů, Pravdivá romance, Nikde v Africe, Vykoupení z věznice Shawshank a Lví král

VF Daily: Čí kariéru bys nejraději následovala ?
Nikki: Holly Hunter

VF Daily: Oblíbená hudební skupina ?
Nikki: The Raconteurs a Kings of Leon

VF Daily: Oblíbená kauza
Nikki: Můj mladší bratr je autistik, a tak bych se ráda zapojila do charity autismu, ale ještě jsem nenašla tu pravou.

VF Daily: New York nebo L.A. ?
Nikki: L.A.

VF Daily:
Facebook nebo MySpace ?
Nikki: Ani jedno! Nesouhlasím s ničím v této nové vlné, kdy je všechno o připojení na internet. Chtěla bych začít s dobrým skutkem, který se nazývá: "Děcka, zvedněte své zadky od MySpace a věnujte se knihám!"
***
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Olden Indian Plant Resets Blood Pressure

(Alealliedywomy, 8. 10. 2018 2:02)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20mg-prix-maroc/

Mastery of Blood Demands Readings

(ACelaalkarce, 25. 7. 2018 10:24)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-nantes/