Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.

Jelikož mám omezenou kapacitu v celkovém počtu obrázků na stránkách, musím jimi šetřit... Tohle omezení se netýká fotogalerie, takže všechny promo fotky, fotky z natáčení - prostě "balíky" fotek, které spolu souvisí - budu vkládat do fotogalerie, ne do článků. O přidání nových fotek budete upozorněni v rubrice Novinky.

2.

Je začátek školního roku a tím pádem mám čím dál tím míň času... Musím se učit, třikrát do týdne se vracím domů až večer, mám doma taky své povinnosti a nemám čas vysedávat u internetu a plně se věnovat tvorbě článků... i když tohle není tak hrozné... články se napíší během chvilky, spíš docela trvá, než najdete informace. Chtěla bych vás proto poprosit, jestli byste mi neposlali mailem odkaz, když objevíte něco, co se nějak týká Twilight ságy a na stránkách to ještě není... samozřejmě to není povinné, ale dost by mi to pomohlo... Opravdu se snažím, jak můžu, abych sem mohla přidat nějaké informace aspoň obden, když to nejde dennodenně.

Samozřejmě je taky možnost, že bych si našla někoho, kdo by byl ochotný se stránkami mi pomoct, ale do toho se mi moc nechce... Často o tom teď přemýšlím, takže je dost možné, že to tak stejně dopadne...

3.

Děkuju za pochopení :D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SONTB

(Terkuska.Bell>sb, 13. 9. 2009 21:42)

Ahojky je 3.kolo SONTB Finále. Takže si postoupila sháněj si hlásky :)